O nás

O našej spoločnosti

Naša spoločnosť ENCO spol. s r.o. je strojárska proexportne zameraná firma. Na európsky trh vstúpila už v roku 1993. Prináša produkty, ktoré vznikajú precíznym spracovaním plechu vlastnými kmeňovými zamestnancami vo vlastných priestoroch. Každá z troch dcérskych výrobných spoločnosti má svoju špecializáciu – zameranie. Takto je naša firma pripravená zaručiť široké spektrum rôznorodej výroby. Disponujeme moderným strojovým parkom. Jeho základ tvoria CNC stroje typu laserovej rezačky, tiež vysekávacie a ohraňovacie lisy.

 

Zameriavame sa na zákazkovú výrobu, výrobu stavebných prvkov pre čisté priestory (elektrotechnický priemysel, farmaceuticky priemysel, operačne sály), vyrábame stavebné-protipožiarne-protiradiačne uzávery.
Strojárska spoločnosť ENCO

Vedenie spoločnosti sídli v Bratislave. Dcérske spoločnosti s výrobnými halami sa nachádzajú vo vzdialenosti 80 – 150 km od Bratislavy:

  • Steel Form, spol. s r.o. v meste Piešťany
  • ENCO Dubnica, s. r. o. (predtým ZVS-ENCO a.s.) v meste Dubnica nad Váhom
  • METALLFORM, s.r.o. v obci Beluša.

 

Takmer 90 % produkcie spoločnosti ide na export zákazníkom z krajín Nemecko, Holandsko, Škandinávia, Maďarsko, Belgicko, Rakúsko, Česká republika a ďalšie. Vďaka vysokým nárokom zákazníkov, dlhoročným skúsenostiam, moderným technológiám a skúseným pracovníkom je spoločnosť schopná dlhodobo dodávať výrobky svojim odberateľom na najvyššej kvalitatívnej úrovni.

 

Pri výrobe nepoužívame chemické látky podliehajúce registrácii podľa REACH. Naše výrobky takisto neobsahujú škodlivé látky v zmysle nariadení EÚ.

Certifikáty dcérskych spoločností