Steel Form

Steel Form

Spoločnosť Steel Form, spol. s r.o. bola založená v roku 2001, zamestnáva viac ako 80 ľudí. Pôsobí v odvetviach strojárskeho, farmaceutického a zdravotníckeho priemyslu. Medzi hlavné aktivity spoločnosti patrí CNC spracovanie a tvárnenie plechu, výroba komplexných riešení pre čisté priestory, operačné sály s kompletným vybavením, výroba protipožiarnych a protiradiačných dverí. Spoločnosť Steel Form s.r.o. je jediným výrobcom elektromechanických operačných stolov v Slovenskej republike.

 

Export predstavuje viac ako 75 % produkcie do krajín Nemecko, Rakúsko, Holandsko, Poľsko, Česká republika, Maďarsko a Ruská federácia. Vďaka vývojovému pracovisku, konštrukčnej kancelárii a komplexne vybavenému strojovému parku so špecializovanými pracoviskami je spoločnosť schopná plniť prísne kritériá a kvalitatívne požiadavky zákazníkov zo zahraničia a tuzemska.

 

Detailnejšie informácie o materiáloch hrúbkach a technológiách sa dozviete z našej firemnej prezentácia vo formáte PDF, kliknutím na ikonku nižšie:

Kontakt:

 +421 33 7741 446 (7)

 Vajanského 56, 921 01 Piešťany, Slovenská republika

Steel Form, Piešťany

Výrobné portfólio spoločnosti

Zváranie

Zákazková výroba

Čisté priestory

Čisté priestory

Dverový program

Dverový program

Operačné stoly

Zdravotnícka technika

Firemné video