Operačný stôl

Operačný stôl OPERAL 36

OPERAL 36.20 je operačný stôl s elektromechanickým pohonom a pevným lôžkom určeným na vykonávanie zákrokov v operačných sálach. Stôl spĺňa spolu s príslušenstvom všetky požiadavky pre použitie v oblasti chirurgie, urológie, gynekológie, ortopédie a traumatológie.

 

Všetky pohyby vršku stola sú vykonávané elektromechanicky lineárnymi elektromotormi, ktoré sú napájané 24 V zo zabudovaného zdroja jednosmerného napätia (akumulátora).

 

V prípade signalizácie vybitého akumulátora je možné stôl pripojiť pomocou odnímateľnej prívodnej šnúry na sieť 230 V/ 50Hz, pričom stôl je naďalej funkčný a akumulátor sa súčasne dobíja.

Operačný stôl OPERAL 36

Kinematický blok pozostáva zo základne, kinematickej väzby tvorenej lineárnymi elektromotormi a nosným vedením. Celý blok je uzavretý krytovaním z nehrdzavejúcej ocele. Pod krytmi základne sú umiestnené KONTROL BOX a akumulátor s nabíjačkou, ktoré slúžia ako zdroj energie.

 

Prostredníctvom ručného ovládača sa riadia všetky motory a taktiež naprogramované polohy operačného stola.

 

Lôžko je potiahnuté antistatickým materiálom, ktorý je ľahko čistiteľný a v ponuke je vo viacerých farebných odtieňoch. Všetky časti lôžka sú pokryté odnímateľnými čalúnenými vankúšmi.

 

Ak sa chcete dozvedieť podrobné informácie o operačnom stole OPERAL 36, stiahnite si katalóg vo formáte PDF, kliknutím na ikonku nižšie: