Zákazková výroba VITAJTE NA STRÁNKE SPOLOČNOSTI ENCO enco ZÁKAZKOVÁ VÝROBA Zdravotnícka technika ENCO VITAJTE NA STRÁNKE SPOLOČNOSTI ENCO enco ZDRAVOTNÍCKA TECHNIKA Odpadové hospodárstvo, katalytická mineralizácia VITAJTE NA STRÁNKE SPOLOČNOSTI ENCO enco ODPADOVÉ HOSPODÁRSTVO Stavebné prvky VITAJTE NA STRÁNKE SPOLOČNOSTI ENCO enco STAVEBNÉ PRVKY
Zváranie

Zákazková výroba

Operačné stoly

Zdravotnícka technika

Stavebné prvky

Stavebné prvky

Kto sme

Sme strojárska rodinná firma a na európsky trh sme vstúpili už pred viac ako 25 rokmi. Prinášame produkty, ktoré vznikajú precíznym spracovaním plechu vlastnými zamestnancami vo vlastných priestoroch. Zameriavame sa na medicínsku, zákazkovú a stavebnú výrobu. Ako jediná slovenská firma sme výrobcom operačných stolov.
Moderné technológie

Disponujeme moderným strojovým parkom. Jeho základ tvoria CNC stroje typu laserovej rezačky, tiež vysekávacie a ohraňovacie lisy.

Vysokokvalifikovaní pracovníci

Pracovné pozície

Naša spoločnosť ponúka pravidelne pracovné pozície na výrobných a manažérskych pozíciách. Vážime si každého zamestnanca.

Duálne vzdelávanie

Už počas strednej školy dávame mladým ľuďom možnosť u nás študovať, praxovať a popritom zarábať. V našich dielňach s našimi inštruktormi získate tie správne praktické skúsenosti pre budúcnosť.

Vyžiadajte si cenovú ponuku alebo zavolajte: +421 2 5443 5144